شرایط همکاری

شرایط همکاری

قبل از اینکه بخواهیم همکاری مفید و موثری را ایجاد کنیم، مهمترین پیش شرط و نهایت اهداف ما، صحیح بودن این همکاری از لحاظ فنی و اخلاقی است. بنابراین ؛

  • لازم است کیفیت کالاهایی که تولید – توزیع می کنید و یا به فروش می رسانید فارغ از استاندارد بودن، از نظر کارشناسان ما حداقل در رده “خیلی خوب” بوده و درمورد کالاهای حوزه غذا و سلامت ضروری است کاملاً ارگانیک و سالم باشند.
  • قرارداد همکاری، فقط با مدیر یا مالک بنگاه اقتصادی و با دریافت تصاویر تأییدات حقوقی درباره سهامداران اصلی سازمان مربوطه منعقد می گردد.
  • با تمامی اصناف تولیدی، خدماتی، توزیعی اعم از شرکتها و سازمانها، سایتها و فروشگاههای اینترنتی، موسسات خیریه و NGO ها، استارتاپ ها، کشاورزان عزیز، تولیدکنندگان صنعتی و سنتی، قادر به همکاری هستیم.
  • به علت دشواری و وسعت کار تحقیق، متاسفانه برای مشاغلی با درآمدهای متوسط و پایین، تعداد فراوان این نوع مشاغل و نبود زمان کافی برای فراوانی این سطح از درخواستها ، امکان یاری عزیزان در مشاغل فردی و کوچک فراهم نیست. با نهایت عذرخواهی و احترام، فقط مشاغلی با حداقل درآمد خالص ماهانه 050 میلیون تومان جهت بررسی پذیرفته می شوند.

نکته : موسسات خیریه ، کشاورزان عزیز و استارتاپ ها با بررسی شرایط از این قاعده مستثنی هستند.

{ یادآور می شوم مشاغل کوچک یا خانگی مانند بافندگان و مغازه داران گرانقدر، از مدل تجاری پیچیده ای برخوردار نیستند و طبعاً موفقیت تجاری آنها مستلزم تحقیقات خاص نیست. بنابراین با رعایت نکاتی بسیار ساده و عمیقاً موثر می توانند رونق حداقل 50 درصد و تا دو برابر را طی 3 تا 12 ماه بدست آورند. این نکات بصورت رایگان در اینترنت قابل دسترسی است }

  • هزینه نهایی پس از برآوردهای لازم اعلام می گردد. ملاک هایی مانند سبک تجاری، مناطق جغرافیایی(محروم، نیمه محروم و…)، میزان اشتغالزایی واقعی، استراتژیهای استخدامی سازمان و دیگر موارد، در تعیین درصد قرارداد موثر می باشند. سازمانها و شرکتهای مستقر در مناطق محروم در اولویت قرار دارند.
  • پس از ارسال درخواست، در صورتی که همکاران ما وجود شرایط ذکر شده را تأیید نمایند ، جهت ارزیابی همه جانبه عملکرد فعلی شرکت، سایت یا … و انجام تحقیقات مورد نیاز ، مبلغ پنجاه میلیون تومان به عنوان امانت دریافت می گردد. این مبلغ، تا پایان مرحله اول تحقیقات(حداکثر تا یک هفته) قابل بازگشت است.

(مرحله اول تحقیقات، شامل ارزیابی کامل وضعیت فعلی سازمان یا محصول اعم از جلسات مشورتی با مدیران تا تحقیقات میدانی و عینی محصول-موضوع می باشد)

  • در مراحل مختلف تحقیقات به صورت حضوری یا غیرحضوری، جلسات مشورتی متعددی با شما خواهیم داشت.
  • پس از آماده شدن طرح نهایی و با ارائه قسمتی از آن، در صورتی که پیشنهادات مطرح شده مورد قبول سازمان متقاضی باشد، با پرداخت اصل مبلغ قرارداد ، طرح پیشنهادی بطور کامل ارائه خواهد شد. درصورت نیاز، اصلاحات بعدی نیز با دقت کامل انجام می گیرد.

 

 

سربلند و پیروز باشید.

حسن فرامرزیان

شماره های تماس  09118738487 – 09302323250

کانال ارتباطی در شبکه های اجتماعی تلگرام ، واتساپ و ایتا       @faramarzian

گروه شتابدهی آکسیولوژی با هدف ارائه خدمات تخصصی به مدیران، کارآفرینان و صاحبین کسب و کار در جهت افزایش ارزش خدمات و محصولات و افزایش چشمگیر فروش تشکیل شده است.

 


پست الکترونیکی پست الکترونیکی: info@axiology.ir

شماره تماس شماره تلفن: 8487 873 911 98+

تلگرام فرافن مارکت    اینستاگرام فرافن مارکت    آپارات فرافن مارکت    فیسبوک فرافن مارکت

نماد اعتماد

کپی برداری از مطالب سایت تنها با دریافت مجوز کتبی از مدیریت سایت آکسیولوژی امکان پذیر است.

بازطراحی قالب : گروه نرم افزاری ام اچ زد

ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور